Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Maj » Tancerz z Wolbromia "Talentem Małopolski"

Tancerz z Wolbromia "Talentem Małopolski"

2015-05-28 09:28:14

W protokole z posiedzenia jury Finału Wojewódzkiego XXVIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI 2015”, który odbył się 23 maja w Dobczycach czytamy, że jury przyznało 15 nagród głównych. Wśród finalistów znalazł się Kamil Walczak z Wolbromia.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 59 podmiotów wykonawczych tj. 532 uczestników, wyłonionych podczas eliminacji powiatowych jury w składzie:
- Grzegorz Gargula z Krakowa – nauczyciel tańca sportowego, członek Imperial Society of Teachers
  of Dancing,  Prezes Stowarzysznia Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie
- Milena Jurczyk z Gdańska - pedagog Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku,
  instruktor tańca, choreograf
- Adrian Kulik z Chełma – instruktor tańca, choreograf, dyrektor Festiwalu „Talenty Małopolski 2015”
- Katarzyna Skawińska z Krakowa – instruktor tańca współczesnego, choreograf Teatru Tańca DF
  w Krakowie
- Aleksandra Zasada z Wrocławia - absolwentka kierunku Contemporary Stage Dance austriackiej
  uczelni Anton Bruckner Privat Universitaet w Linz, sędzia I kategorii Polskiego Związku Freestyle

postanowiło przyznać w kategorii form tanecznych 15 Nagród Głównych w postaci tytułu: „TALENT MAŁOPOLSKI 2015”, wśród nich znalazł się samorodny talent - Kamil Walczak, uczeń Zespołu Szkół w Wolbromiu, reprezentujący Dom Kultury w Wolbromiu.

Gratulujemy!

walczak-(2).jpg

Na zdjęciu Kamil podczas występu w ZS podczas dnia otwartrego szkoły