Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Marzec » Trwa rekrutacja do przedszkoli

Trwa rekrutacja do przedszkoli

2015-03-16 11:19:35

Marzec to tradycyjnie czas zapisów dzieci do przedszkoli. W nadchodzącym roku szkolnym w przedszkolach na terenie gminy Wolbrom nie powinno zabraknąć miejsca dla żadnego chętnego dziecka. We wszystkich placówkach odbyły się lub jeszcze odbędą dni otwarte, podczas których kandydaci na przedszkolaków mogą zapoznać się z warunkami w poszczególnych placówkach. Ofertę przedszkoli publicznych uzupełniają propozycje przedszkoli niepublicznych.

Przedszkole Publiczne nr 1 ul. Piłsudskiego

Dyrekcja Przedszkola Publicznego Nr 1 im. „Misia Uszatka” w Wolbromiu informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2015/2016 będą trwały  od 2 do 31 marca 2015r.

Dni otwarte w tym przedszkolu będą w dniach 19 i 20 marca w godz. 9.30 – 11.30 .

Szczegóły dotyczące zasad rekrutacji: http://www.pp1-mis.wolbrom.com/o-przedszkolu/rekrutacja

Przedszkole Publiczne nr 2 - ZS Pod Lasem

Również od 2 marca trwa nabór dzieci do Przedszkola Publicznego nr 2 w Zespole Szkół w Wolbromiu

do 6 marca 2015 – deklaracje o chęci kontynuacji składali rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola

w dn. 9 do 31. marca2015 – trwa postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca

Jednocześnie placówka zaprasza na dni otwarte, które odbędą się:

18 i 19.03. 2015 - w budynku Przedszkola Publicznego nr 2 przy ul. Młyńskiej 1; od godz. 1000 do 1130;

20.03.2015 - w oddziałach przedszkolnych przy Zespole Szkół ul. Pod Lasem 1; od godz. 1000  do 1130;

Karty zapisu można pobrać ze strony internetowej,  a także w placówkach: przy ul. Młyńskiej 1 lub w Zespole Szkół w Wolbromiu ul. Pod Lasem 1.

Przedszkole Publiczne – ZS Gołaczewy

Zapisy trwają od 1 do 31 marca. Dni otwarte już były.

Deklaracje do pobrania: http://www.zsgolaczewy.pl/index.php/r2015/przedszkole/category/4-kontynuacja-edukacji#

Przedszkole Niepubliczne w Kąpielach Wielkich

Zapisy chętnych od 1 do 30 kwietnia 2015 r., a na dni otwarte przedszkole zaprasza 2, 9, 16 i 23 kwietnia 2015 roku w godzinach od 14.00 do 15.30 oraz 30 kwietnia 2015 roku od godziny 16.00 do 18.00.

kliknij, aby powiekszyć:

NIEPUBLICZNE-PRZEDSZKOLE-W-KAPIELACH-WIELKICH-(2).jpg

Przedszkole integracyjne Mistrzowie Zabawy w Wolbromiu, ul. Ordona 2

Zapisy dzieci od 2,5-5 lat (w tym zerówka) trwają na bieżąco. Od pierwszego września przedszkole wdraża elementy nauczania metodą Marii Montessori. W dniach od 7 do 10 kwietnia przedszkole zaprasza na dni otwarte dla zainteresowanych rodziców z dziećmi.

Przy przedszkolu powstał także Klub Malucha Karolcia dla dzieci od roku do 3. Wszyscy rodzice mogą skorzystać z pomocy finansowej z Urzędu Wojewódzkiego program MALUCH-2015

Więcej informacji pod numerem 519 557 414 oraz na stronie przedszkolewolbrom.pl