Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Marzec » Posprzątali cmentarz

Posprzątali cmentarz

2015-03-26 08:42:01

Kolejny rok z rzędu uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy ruszyli do wiosennych porządków na sąsiadującym z MOPS cmentarzu żydowskim oraz terenie zbiorowych mogił pomordowanych w czasie II wojny światowej Żydów w lesie nieopodal. Systematyczna troska o cmentarz i groby to już tradycja ŚDS. Piękna wiosenna pogoda sprzyjała usuwaniu śmieci i uschłej trawy – obydwa miejsca pamięci wyglądają już jak należy!

DSCF4442-(Kopiowanie).jpg

DSCF4437-(Kopiowanie).jpg