Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Marzec » Ostatni remont w ramach gwarancji

Ostatni remont w ramach gwarancji

2015-03-13 09:40:42

Kończy się okres gwarancji na prace wykonane w ramach modernizacji „bydlinki”, czyli drogi powiatowej 1095K. Od początku kadencji nowi wolbromscy radni miejscy i powiatowi intensywnie monitują konieczność wykorzystania ostatniej szansy napraw gwarancyjnych. W Radzie Miejskiej interpelacje w sprawie wsparcia działań w tym zakresie przez naszych reprezentantów w powiecie składał radny Zdzisław Pasich z Łobzowa, wspierany przez burmistrza Adama Zielnika, którzy oceniali wczoraj stan drogi.

Niedawno na „bydlince” pojawiły się zielone znaki określające miejsca, które zostaną jeszcze raz naprawione. Chociaż jest ich bardzo wiele, mieszkańcy nadal twierdzą, że za mało. Wkrótce ekipy remontowe wykonawcy  znów wyruszą, aby naprawiać drogę powiatową nr 1095K i będzie to zapewne ostatni remont nie obciążający bezpośrednio zarządcy, a ten – jak wiadomo – nie ma za wiele środków finansowych na dalsze naprawy w przyszłości.

to-(Kopiowanie).JPG