Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Marzec » Kolejna nagroda i wyróżnienia dla TRI (Poland)

Kolejna nagroda i wyróżnienia dla TRI (Poland)

2015-03-30 14:39:42

Firma TRI (Poland), lider wśród producentów antywibracyjnych części samochodowych, została wyróżniona srebrną nagrodą „Supplier Award For Achievement” za rok 2014 w kategorii Terminowość Dostaw, wśród kilkuset europejskich dostawców TME (Toyota Motor Europe). Uroczyste wręczenie odbyło się w 26 marca b.r. w Brukseli podczas Annual Business Meeting. Przyznając nagrodę, TME oceniała nie tylko terminowość dostaw produktów, lecz także elastyczność firmy oraz całokształt współpracy.

TRI (Poland) uhonorowana została również trzema wyróżnieniami “Certificate of Recognition” w kategoriach: Zarządzania Projektami, Koszt oraz Jakość produktów. Zakład utrzymuje pozycję czołowego dostawcy TME już od roku 2001, a tegoroczny sukces jest tym większy, że po raz pierwszy firma została nominowana w aż w czterech spośród pięciu kategorii.

-Wyróżnienia te nie byłyby możliwe bez wysiłków naszych pracowników, zarówno z fabryki w Wolbromiu, jak i zagórskiego oddziału TRI (Poland), który został uruchomiony w sierpniu 2013 r. To dzięki ich sumiennej pracy i zaangażowaniu wciąż jesteśmy w czołówce najlepszych dostawców, za co pragnę wszystkim serdecznie podziękować - powiedział Takanobu Nanno, prezes TRI (Poland).

Wolbromska TRI (Poland), która powstała w 1999 r. jest firmą-córką japońskiego japońskiego koncernu Sumitomo Riko Company Limited (od 1 października 2014r. koncern nosi nową nazwę, poprzednio Tokai Rubber Industries). W wolbromskim zakładzie oraz w oddziale firmy w Zagórzu k. Sanoka produkowane są części antywibracyjne oraz dźwiękochłonne elementy uretanowe, głównie dla czołowych producentów samochodowych, zarówno japońskich jak i europejskich.

TRI(Poland)nagrodyToyota_1.jpg