Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Marzec » Dom Kultury zaprasza

Dom Kultury zaprasza

2015-03-13 19:11:34

Są już dostępne bilety na koncert szczególny dla miłośników muzyki grupy GENESIS i następcy Phila Collinsa - Raya Wilsona, któremu  po sukcesie Stiltskin, muzycy zespołu Genesis zaproponowali współpracę po rezygnacji Phila Collinsa. W latach 1996–1999, Wilson był frontmanem tej grupy współtworząc będący na czwartym miejscu w historii sprzedaży zespołu album „Calling All Stations“.

Konsekwencją wydania płyty była ogólnoświatowa trasa koncertowa „Calling All Stations Tour”. W marcu 2010 zespół Genesis został przyjęty do „Rock’n‘Roll Hall of Fame“, jako jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów.

Wilson jest twórcą projektu Genesis Classic, prezentującego wybrane kompozycje zespołu Genesis. Koncert łączy rockowe wersje kultowych utworów z elementami muzyki poważnej - tym razem w Wolbromiu – na trasie koncertowej obejmującej m. in. Zwickau, Bremen, Rostock, Magdeburg, Hamburg, Berlin, czy Bukareszt usłyszymy piękne wykonanie w wersji akustycznej! Zapraszamy na kolejne wydarzenie w DK Wolbrom mające zasięg trasy europejskiej!

Dla przypomnienia -Wolbrom 2013 plener...

Zamówienia telefoniczne biletów 32 6441 34132 6441 341 w 23

Aktualna ocena: 4,6 (Ocen: 11)