Wtorek, 02 lipca 2013 12:46

Dni Wolbromia 2013 - imprezy towarzyszące

Dni Wolbromia to nie tylko koncerty i uciechy pod Domem Kultury. Obchodom towarzyszyło także wiele imprez sportowych, w których główną nagrodą był Puchar Burmistrza Jana Łaksy. W ramach tegorocznego święta miasta odbyły się: zawody wędkarskie, turniej siatkówki, turniej tenisa ziemnego i turnieje piłkarskie z udziałem najmłodszych piłkarzy naszej gminy oraz gości z zaprzyjaźnionych klubów. Po raz pierwszy podczas Dni Wolbromia odbył się niezwykle ciekawy pokaz futbolu amerykańskiego.

Wtorek, 02 lipca 2013 12:16

Odszedł Grzegorz Stech

Jutro w Jerzmanowicach odbędzie się pogrzeb Grzegorza Stecha, dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie, który długo walczył z chorobą nowotworową. Miał 52 lata. Był bardzo ceniony przez samorządowców za fachowość, doświadczenie i zaangażowanie. Przyczynił się istotnie do przeprowadzonych w ostatnich latach poważnych remontów dróg wojewódzkich na naszym terenie. Wspierał plany budowy obwodnicy Wolbromia.

Poniedziałek, 01 lipca 2013 13:57

Dni Wolbromia 2013 za nami

Za nami kolejne, coroczne obchody święta naszego miasta, które w tym roku odbyły się nieco wcześniej niż dotychczas. Mimo, iż pogoda nie nastrajała optymizmem i zamiast letnich upałów przeważała pochmurna aura oraz chłód, to i tak nie odstraszyło to przybyłych gości, na których czekało wiele atrakcji. Wszyscy zgromadzeni, jak co roku, bawili się wyśmienicie!

Poniedziałek, 01 lipca 2013 13:24

Dziękujemy sponsorom!

Dni Wolbromia 2013 za nami. Było mnóstwo atrakcji - kto nie był - niech żałuje! Udaną imprezę zawdzięczamy niezawodnym sponsorom, wśród których znaleźli się:

|<  <  52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 >  >|