Grudzień 2013

Wtorek, 17 grudnia 2013 09:40

Trwają przygotowania do WOŚP

12 stycznia 2014 odbędzie się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzorem lat ubiegłych w wielu miastach Polski powstaną lokalne sztaby organizujące „miejscowy Finał”. Swoją pracę zgodnie z ogólnopolskim harmonogramem rozpoczął już sztab w Wolbromiu. Jego siedzibą zostało Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu, a na jego czele stanęła kolejny raz nauczycielka z tej szkoły - Małgorzata Krężel.

Poniedziałek, 16 grudnia 2013 12:21

Zmiany w Zarządzie Przeboju

5 grudnia odbyło się walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Stowarzyszenia Klubu Sportowego Przebój Wolbrom. Głównym punktem obrad była dymisja dotychczasowego prezesa Andrzeja Kondziołki. Rezygnujący po ośmiu latach pełnienia tej funkcji prezes zaproponował, by do czasu kolejnego walnego zebrania, które zaplanowano na 10 stycznia, obowiązki prezesa pełnił najmłodszy członek zarządu klubu - Paweł Gamrot.

Piątek, 13 grudnia 2013 12:59

Otwarty konkurs ofert

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom ogłasza otwarty konkurs ofert na zlecenie w 2014 r. realizacji zadań publicznych organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2010 r., Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.)

Czwartek, 12 grudnia 2013 14:15

Ogłoszenie o wynikach konkursów

Ogłoszenie o wynikach otwartego konkursu ofert przeprowadzonego w oparciu o ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) na:

Czwartek, 12 grudnia 2013 14:10

Podsumowanie konkursów fotograficznych

Trzeba przyznać, że tyle maili, co ostatnio nie dostaliśmy nigdy. Wyraźnie spodobały się Państwu nasze zagadki fotograficzne, bo nasza skrzynka za każdym razem „pękała w szwach”. Cieszymy się bardzo, że stare zdjęcia z naszej okolicy wzbudziły takie zainteresowanie, a nawet emocje. Dla porządku podajemy rozwiązanie ostatniej zagadki: