Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2013 » Wrzesień » TRI Poland poszukuje pracownika

TRI Poland poszukuje pracownika

2013-09-09 09:44:21

TRI (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Wolbromiu, wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Tokai Rubber Industries Ltd. poszukuje do swojego zakładu w Wolbromiu kandydata na stanowisko: Asystent w Dziale Zakupów.Szczegóły ogłoszenia:

tri.jpg

TRI (Poland) Sp. z o.o. to firma z siedzibą w Wolbromiu, wchodząca w skład japońskiej grupy producentów części samochodowych Tokai  Rubber Industries Ltd.

Obecnie, do naszego zakładu w Wolbromiu poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Asystent w Dziale Zakupów

Na zakres realizowanych zadań składać będzie się:
•    Prowadzenie procesów zakupowych wybranych komponentów i usług.
•    Sporządzanie zamówień zakupu oraz kontrola nad ich realizacją.
•    Sporządzanie zapytań ofertowych, kontakt z dostawcami.
•    Przygotowywanie sprawozdań, dbanie o terminowość dostaw, współpraca z pozostałymi działami firmy.
•    Przygotowanie oraz kontrola dokumentacji  dotyczącej zamówień.
•    Praca z aplikacją IFS.

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, wskazane studia techniczne lub ekonomiczne.
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
•    Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności MS Excel.
•    Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
•    Kreatywność, samodzielność, zorientowanie na cele.

Oferujemy pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej jednym z czołowych dostawców dla firm motoryzacyjnych w Europie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
jakub.nabialek@tri.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.