Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2013 » Lipiec » Uwaga. BEZPŁATNE KURSY ZAWODOWE

Uwaga. BEZPŁATNE KURSY ZAWODOWE

2013-07-10 12:17:14

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach realizujący projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: „Nowy zawód i nowe umiejętności szansą dla małopolskich rolników” zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach zawodowych: operator koparko-ładowarki, kierowca samochodów ciężarowych, spawacz.

Do udziału w projekcie zapraszamy:
• rolników i domowników ubezpieczonych w KRUS (w pełnym zakresie),
• zamieszkujących gminy wiejskie, miejsko-wiejskie lub miasta do 25 tys. mieszkańców,
• zdecydowanych podjąć zatrudnienie lub rozpocząć pozarolniczą działalność gospodarczą.

Obecnie rozpoczyna się nabór na następujące kursy:
- operator maszyn budowlanych (koparko-ładowarka) – Kraków, Limanowa,
- kierowca samochodów ciężarowych (kategoria C i kwalifikacja wstępna przyspieszona na przewóz rzeczy) - Kraków, Tarnów,
- spawacz (metody MAG i TIG) - Brzesko.

Osoby zainteresowane udziałem w kursach prosimy o kontakt:
Biuro Projektu w Krakowie, ul. Rakowicka 1/3, 31-511 Kraków,
tel. 12 422 06 56, email: krakow@kursydlarolnikow.pl, www.kursydlarolnikow.pl