Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Maj » Zakaz organizowania targów, wystaw i pokazów z udziałem ptaków został uchylony

Zakaz organizowania targów, wystaw i pokazów z udziałem ptaków został uchylony

2021-05-26 10:51:16

Zgodnie z rozporządzeniem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity z dnia 25 maja 2021 roku został uchylony zakaz organizowania targów, wystaw i pokazów z udziałem ptaków. Tym samym straciło moc rozporządzenie (nr poz. rej. 13/21) Wojewody Małopolskiego z dnia 21 kwietnia 2021 r. Rozporządzenie wchodzi wżycie z dniem podania do wiadomości publicznej w sposób zwyczajowo przyjęty na terenie miejscowości województwa małopolskiego.