Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Maj » Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych "FAGUMIT" Sp. z o.o. POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych "FAGUMIT" Sp. z o.o. POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO: Tokarz, frezer (obróbka skrawaniem)

2021-05-25 12:33:17

.

Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych FAGUMIT Sp. z o.o. POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO Tokarz, frezer obróbka skrawaniem

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe, wskazane średnie,
- umiejętność pracy na obrabiarkach konwencjonalnych,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- gotowość do pracy zmianowej,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność, dyspozycyjność.

Mile widziane:
  - doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
 - pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
 - możliwości rozwoju zawodowego,
 - świadczenia z funduszu socjalnego,
 - dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres : kadry@fagumit.com.pl.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fagumit Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji lub przyszłych rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem, się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej firmy „Fagumit”.