Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Maj » 26 maja Dzień Matki - najlepsze życzenia

26 maja Dzień Matki - najlepsze życzenia

2021-05-26 08:00:13

Dzień Matki -to wspaniałe święto, które w Polsce obchodzone jest co roku w ten sam dzień, czyli 26 maja. W tym wyjątkowym dniu nie można zapomnieć o złożeniu życzeń ukochanej mamie i wręczeniu upominku. Z okazji Dnia Matki każde dziecko, niezależnie od wieku, dziękuje mamie za trud włożony w wychowanie. To również dzień, w którym wielu z nas obdarowuje mamy podarunkami.

Z racji dzisiejszego święta, wszystkim MAMOM z Gminy Wolbrom, najlepsze życzenia składa również Burmistrz Miasta i Gminy Adam Zielnik oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Bartłomiej Żurek.