Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Luty » Wostal Spółka z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska: Spawacz - metoda MAG oraz TIG i Operator m

Wostal Spółka z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska: Spawacz - metoda MAG oraz TIG i Operator maszyn do obróbki skrawaniem

2021-02-04 15:05:05

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych. Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia.

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Spawacz
- metoda MAG oraz TIG

Wymagania:
    • Wykształcenie min. zawodowe.
    • Min. 3  lata doświadczenia zawodowego.
    • Umiejętność spawania metodą MAG 135 oraz TIG
    • Umiejętność prostowania płomieniowego konstrukcji stalowych.
    • Umiejętność  posługiwania się sekatorem do cięcia i ukosowania blach.
    • Znajomość rysunku technicznego.
    • Mile widziany:  Certyfikat EN ISO 9606-1 -135 BW FM 3.

Ogólny zakres obowiązków:
    • Spawanie elementów konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Operator maszyn
do obróbki skrawaniem

Wymagania:
    • Wykształcenie min. zawodowe.
    • Doświadczenie w zawodzie obróbki skrawaniem.
    • Znajomość  rysunku technicznego.

Ogólny zakres obowiązków:
    • Jakościowe i terminowe wykonanie obróbki zgodnie z przekazaną dokumentacja techniczną i technologiczną.

Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją na rynku.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
    • Świadczenia socjalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
oraz listu motywacyjnego na adres : teresa.sikora@wostal.pl lub złożenie bezpośrednio w siedzibie Spółki w Wolbromiu przy ul. 1 Maja 29-37.

Prosimy o dopisanie w aplikacji poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZMK Wostal Spółka z o.o. w Wolbromiu w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.