Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Luty » Ostrzeżenie meteorologiczne – Silny wiatr

Ostrzeżenie meteorologiczne – Silny wiatr

2021-02-03 15:12:38

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu w oparciu o prognozy IMGW-PIB w Krakowie ostrzega, że od godz. 22:00 dnia 03.02.2021 r.do godz. 12:00 dnia 04.02.2021 r. na obszarze województwa małopolskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h w porywach do 70 km/h z południowego zachodu.