Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Luty » Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zachęca do zapoznania się z rządową kampa

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zachęca do zapoznania się z rządową kampanią #SzczepimySię.

2021-02-02 13:17:33

Dzięki szczepionce przeciw COVID-19 możemy szybciej wrócić do normalności znanej z czasów sprzed pandemii. Ważne, aby zaszczepiło się jak najwięcej Polaków. Dlatego przekonujemy, że warto się zaszczepić. Jeśli nie dla samego siebie, to dla innych.

Na specjalnej stronie internetowej gov.pl/szczepimysie wyjaśnione są wszelkie wątpliwości na temat szczepień przeciwko COVID-19. Portal jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany o najświeższe oraz najważniejsze informacje dotyczące programu szczepień (w tym możliwości zgłoszenia się i rejestracji na szczepienia). Na stronie dostępne są także przydatne informacje na temat samej szczepionki, zestaw pytań i odpowiedzi, ważne dane kontaktowe, a także filmy promocyjne.

Chcieliśmy jednocześnie poinformować o założeniu profilu na Facebooku, zatytułowanego: „Profilaktyka w praktyce I Małopolska”: https://www.facebook.com/Profilaktyka-w-praktyce-I-Ma%C5%82opolska-104814154956329.

Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z materiałami, które zamieszczamy na stronie i do jej polubienia. Na profilu opublikowaliśmy między innymi filmy nakręcone przez nas z regionalnymi autorytetami, którzy wsparli akcje „SzczepimySię”, przekonując do szczepień.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z ulotką załączoną do maila, dotyczącą szczepień jako skutecznej formy zapobiegania chorobom.

Zapoznaj się z ulotką (pdf)