Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Lipiec » Ostrzeżenie meteorologiczne na 13-15 lipca - upały

Ostrzeżenie meteorologiczne na 13-15 lipca - upały

2021-07-13 09:29:28

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego w Wolbromiu, na podstawie komunikatu IMiGW w Krakowie ostrzega przed upałami. Ostrzeżenie 2 stopnia obowiązuje od godz. 12:00 w dn. 13 lipca do godz 18:00 w dn. 15 lipca. Temperatura maksymalna w dzień od 28°C do 32°C, a w środę od 32°C do 35°C. Temperatura minimalna w nocy z wtorku na środę od 19°C do 22°C, tylko w rejonach podgórskich lokalnie 16°C, w nocy ze środy na czwartek od 16°C do 19°C.