Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Czerwiec » Wostal Spółka z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: Operator maszyn do obróbki skrawaniem

2021-06-01 15:18:56

.

Wostal Spółka z o.o. poszukuje pracowników

Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze „Wostal” Spółka z o.o. w Wolbromiu są producentem wyrobów i dostawcą usług dla wszystkich gałęzi przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem ponad 40-letniego doświadczenia w dostawach wyrobów do branży górniczej, budowlanej i transportu technologicznego. Profil naszej działalności jest wynikiem połączenia produkcji odkuwek oraz wytwarzania konstrukcji stalowych. Firma posiada 3 wydziały produkcyjne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na terenie Wolbromia.

Obecnie do naszego Zakładu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn do obróbki skrawaniem

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe.

• Znajomość rysunku technicznego.

• Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe.

• Znajomość procesu obróbki skrawaniem.

• Mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego i suwnicy.

Ogólny zakres obowiązków:

• Obsługa frezarek konwencjonalnych.

• Frezowanie elementów i detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

• Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę.

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnią tradycją na rynku.

• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności kandydata.

• Świadczenia socjalne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
oraz listu motywacyjnego na adres :
 teresa.sikora@wostal.pl lub złożenie bezpośrednio w siedzibie Spółki w Wolbromiu przy ul. 1 Maja 29-37.

Prosimy o dopisanie w aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZMK Wostal Spółka z o.o. w Wolbromiu w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.