Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Czerwiec » UWAGA! WSTRZYMANE SZCZEPIENIA w Punkcie Szczepień Powszechnych w Olkuszu i Wolbromiu. WOLNE MIEJSCA

UWAGA! WSTRZYMANE SZCZEPIENIA w Punkcie Szczepień Powszechnych w Olkuszu i Wolbromiu. WOLNE MIEJSCA są w WOL-MEDZIE!

2021-06-01 18:08:48

.

Jak informuje Powiat Olkuski, ze względu na brak dostępności preparatów szczepionkowych, WSTRZYMANE SĄ SZCZEPIENIA
w Punkcie Szczepień Powszechnych w Wolbromiu (SP Nr 1, ul. Mariacka 28) w dniach 1 i 3 czerwca br.

Z kolei Miejsko Gminne Centrum Medyczne WOL-MED Sp.z o.o. informuje w komunikacie z godziny 16.00 dnia 1. czerwca, że :
w  związku ze zwiększeniem dostaw szczepionek Pfizer do Punktu Szczepień Miejsko Gminnego Centrum Medycznego WOL-MED Sp. z o.o. informujemy o wolnych terminach na szczepienie w dniach 2, 3, 4 i 5 czerwca 2021 r.
Na szczepienie można się umówić:
🔴 dzwoniąc na infolinię rządową 989 (czynna całą dobę)
🟢 poprzez e-Rejestrację na stronie pacjent.gov.pl
(https://pacjent.erejestracja.ezdrowie.gov.pl/)
🔵 dzwoniąc lub pisząc SMS na infolinię WOL-MED na nr tel. 570 560 622 (czynna w godz. od 8:00 do 15:00)
🟡 wysyłając maila na adres: rejestracja@wol-med.pl
🟣 wysyłając wiadomość za pomocą aplikacji Messenger
(fanpage: WOL-MED Centrum Medyczne)

PS. W momencie publikacji niniejszego postu (1 czerwca godz. 16:00) w dniach od 2 do 5 czerwca br. dostępnych jest jeszcze 115 dawek szczepionki Pfizer. Zaznaczamy jednak, że dostępne dawki szczepionek mogą ulec natychmiastowemu wyczerpaniu, m.in. z powodu wstrzymania szczepień w Punkcie Szczepień Powszechnych w Olkuszu (hala MOSiR) w dniach 4 i 6 czerwca br. oraz w Punkcie Szczepień Powszechnych w Wolbromiu (Szkoła Podstawowa Nr 1 przy ul. Mariackiej 28) w dniach 1 i 3 czerwca br.