Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Październik » Uczniowie z SP w Chełmie posprzątali po innych

Uczniowie z SP w Chełmie posprzątali po innych

2021-10-05 10:36:50

16 października 2021 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Chełmie przyłączyli się do 28. Akcji Sprzątania Świata. Uczniowie klas II - VIII wraz ze swymi wychowawcami wyposażeni w jednorazowe rękawiczki i worki wyruszyli uprzątnąć teren wokół szkoły oraz pobocza dróg prowadzących do placówki. Uczestnicy akcji mocno wzięli sobie do serca hasło tegorocznej kampanii - "Myślę, więc nie śmiecę" i nie tylko posprzątali śmieci po innych, ale obiecali, że sami śmiecić nie będą!

Galeria zdjęć (kliknij)