Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Październik » KOMUNIKAT! Woda z wodociągu publicznego w Lgocie Wielkiej zaopatrująca miejscowości: Lgota Wielka,

KOMUNIKAT! Woda z wodociągu publicznego w Lgocie Wielkiej zaopatrująca miejscowości: Lgota Wielka, Wierzchowisko (z wyłączeniem kolonii Marianów; Budzyń;Poręba Górna od nr 1 do 111c; Wolbrom ul. Brzozowska; Brzozówka z wyłączeniem nr 1 do 7; Zasępiec.

2021-10-20 20:24:13

- NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA w stanie surowym! Jak informuje Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w miarę możliwości pracownicy WZWKGKiM będą dostarczali wodę butelkowaną do odbioru u sołtysów wymienionych miejscowości.