Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Październik » Diagnoza Problemów Społecznych na terenie Miasta i Gminy Wolbrom - weź udział w ankiecie interneto

Diagnoza Problemów Społecznych na terenie Miasta i Gminy Wolbrom - weź udział w ankiecie internetowej

2021-10-06 09:27:56

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od 01 października do 15 października 2021 roku, na terenie naszego miasta i gminy są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem diagnozy i strategii lokalnych zagrożeń społecznych.

Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań
zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania
dokumentu jakim jest Diagnoza Problemów Społecznych Miasta i Gminy Wolbrom oraz
Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Wolbrom na lata 2021-2027.

- Ankieta dotyczy problemów, z jakimi możecie się Państwo spotkać na terenie gminy. Udzielając odpowiedzi na poniższe pytania, proszę myśleć o swojej najbliższej okolicy tj. sołectwo/dzielnica/miejscowość.
Informacje uzyskane dzięki Państwa odpowiedziom posłużą do opracowania diagnozy lokalnych zagrożeń i zaplanowania działań profilaktycznych. Nie ma tutaj dobrych ani złych odpowiedzi, ważne, aby były szczere. Ankieta jest anonimowa. Wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie.
Proszę zakreślić właściwą zdaniem Państwa odpowiedź (jedną lub kilka zgodnie z instrukcją) do każdego z pytań – czytamy na wstępie ankiety.

Kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku:

Zachęcamy do udziału w badaniu!