Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2021 » Styczeń » Informacja o udzieleniu środków finansowych

Informacja o udzieleniu środków finansowych

2021-01-11 19:18:17

Informacja o udzieleniu środków finansowych na realizację zadania publicznego pn. realizacja programu profilaktyczno-terapeutycznego dla dzieci i młodzieży realizującej obowiązek szkolny lub obowiązek nauki z rodzin niewydolnych wychowawczo, dotkniętych skutkami alkoholizmu w 2021 roku na podstawie ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zdrowiu publicznym (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 2365 z późn. zm.)

1. "Betlejem" Ochronka przy Zgromadzeniu Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus – 10 000,00 zł