Wtorek, 17 listopada 2020 13:15

Firma FAGUMIT poszukuje pracowników

Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych „FAGUMIT” Sp. z o.o. Poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER w Dziale Surowców i Półfabrykatów praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Poniedziałek, 16 listopada 2020 11:27

Firma transportowa zatrudni kierowcę z kat C+E.

Tel. kontaktowy: 604 246 071

Poniedziałek, 16 listopada 2020 11:19

Gmina Wolbrom przyłączyła się do Programu "Wspieraj Seniora"

Program zakłada wspracie dla osób powyżej 70 roku życia, które ze względu na trudną sytuację epidemiczną pozostają w domu, polegające w szczególności na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej.

Piątek, 13 listopada 2020 08:12

OGŁOSZENIE W SPRAWIE KONSULTACJI

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu "Programu współpracy Gminy Wolbrom z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego" na 2021 rok.

Czwartek, 12 listopada 2020 10:27

Świętowaliśmy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

Dziś 11 listopada świętujemy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną w kraju, obchody Święta Niepodległości w tym roku mają charakter symboliczny. W Wolbromiu o godzinie 10.00 odprawiona została msza święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. Św. Katarzyny, którą sprawował ks. kan. Zbigniew Luty. Na transmisję mszy świętej on-line, wszystkich mieszkańców zaprosił Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom.

|<  <  7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16  >  >|