Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2020 » Styczeń » Uwaga! Awaria na sieci wodociągowej w Kąpielach Wielkich

Uwaga! Awaria na sieci wodociągowej w Kąpielach Wielkich

2020-01-27 11:01:27

Wolbromski Zakład Wodociągów, Kanalizacji, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii na sieci wodociągowej w dniu 27.01.2020 r. do około godz. 15.00 wystąpią braki w dostawach wody w miejscowości Kąpiele Wielkie - Przeczna Droga oraz Kąpiele Wielkie - Sarnie Doły. Za utrudnienia przepraszamy.