Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2020 » Marzec » MOPS w Wolbrom informuje!

MOPS w Wolbrom informuje!

2020-03-19 11:27:23

Z dniem 16 marca 2020 roku – do odwołania z polecenia Pana Burmistrza ogłaszam, że w celu zapobiegania rozpowszechnianiu się koronawirusa w trosce o zdrowie mieszkańców oraz pracowników, proszę o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu.

W sytuacjach bezwzględnie koniecznych prosimy o kontakt w formie:

• tradycyjnej korespondencji
• lub telefonicznie: Tel. 32/644.10.75,
• drogą elektroniczną: Adres e-mail: sekretariat_mops@interia.pl

Osoby zgłaszające się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolbromiu będą obsługiwani przez pracowników w ograniczonym zakresie - w związku z tym, do niezbędnego minimum zostaną ograniczone wyjścia pracowników socjalnych i asystenta rodziny w teren.

Wypłaty świadczeń będą odbywać się za pośrednictwem Poczty Polskiej – przekazem pocztowym oraz przelewem bankowym.

Tadeusz Posełek