Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Marzec » SumiRiko Poland Sp. z o.o. w Wolbromiu zatrudni KONSTRUKTORA CAD

SumiRiko Poland Sp. z o.o. w Wolbromiu zatrudni KONSTRUKTORA CAD

2019-03-26 12:49:33

Co oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, tj. wstęp na pływalnię, siłownię, klubu fitness, bilety na spektakle teatralne, kabarety oraz koncerty muzyczne, - Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, - Możliwość udziału w szkoleniach, - Nowoczesne zaplecze socjalne, - Grupowe Ubezpieczenie na Życie - Opiekę medyczną Medicover.