Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Marzec » Nagrody Burmistrza dla laureatów konkursu "Mały Mistrz Ortografii"

Nagrody Burmistrza dla laureatów konkursu "Mały Mistrz Ortografii"

2019-03-27 10:37:52

26 marca najbardziej utalentowani znawcy ortografii w Gminie Wolbrom przekroczyli progi Urzędu Miasta i Gminy, aby odebrać zasłużone nagrody. Wręczali je: w imieniu pana burmistrza Adama Zielnika- pani dyrektor Dorota Świerczek oraz organizator Gminnego Etapu Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Mały Mistrz Ortografii”- dyrektor Szkoły Podstawowej w Dłużcu pan Krzysztof Szczepankiewicz.

Pierwsze miejsce i tytuł „Małego Mistrza Ortografii Gminy Wolbrom” zdobyła:
• Maja Nowak uczennica klasy III SP w Dłużcu (opiekun Pani Anna Nawrot)
Drugie miejsce i tytuł „Małego Wicemistrza Ortografii Gminy Wolbrom” zdobyła:
• Lena Tujko uczennica klasy II ZSP w Wolbromiu (opiekun Pani Izabela Klimek)
Trzecie miejsce i tytuł „Małego Wicemistrza Ortografii Gminy Wolbrom” zdobył :
• Karol Marszałek uczeń klasy III ZS nr 2 w Wolbromiu (opiekun Pani Maria Szczygieł)
Czwarte miejsce zajęła:
• Barbara Jałowiec uczennica klasy III ZS w Gołaczewach (opiekun Pani Katarzyna Ziarnik)
Wyżej wymienieni uczniowie będą walczyć  o tytuł „Małego Mistrza Ortografii Powiatu Olkuskiego” w finale, który odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej w Bolesławiu.
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za kolejny sukces.
Anna Nawrot

Galeria zdjęć: