Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Maj » Jest przetarg na przebudowę ulic Fabrycznej i Sportowej

Jest przetarg na przebudowę ulic Fabrycznej i Sportowej

2019-05-21 08:55:19

- W 2018 roku była droga Łobzów-Swojczany, w 2017 Piłsudskiego i Garbarska, w 2016 „Kąpielanka” czyli Kąpiele Wielkie- Miechówka- Poręba Dzierżna. To oznacza, że rok 2019 należy w tym zakresie do Wolbromia! - oznajmił burmistrz Adam Zielnik, który niedawno ogłosił przetarg na modernizację ulicy Fabrycznej i Sportowej. Nasz wniosek pn. „Przebudowa dróg gminnych nr 120592K ul. Fabryczna i nr 120552K ul. Sportowa” o łącznej długości 1 285 metrów.

Dzięki pomocy Wojewody Piotra Ćwika oraz zaangażowaniu Członka Zarządu Powiatu Olkuskiego Piotra Gamrota otrzymaliśmy od Ministra Andrzeja Adamczyka ponad 2,5 mln. zł. dotacji!