Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Maj » Eksperymentuj z Naukobusem w Zespole Szkół w Wolbromiu (Pod Lasem)

Eksperymentuj z Naukobusem w Zespole Szkół w Wolbromiu (Pod Lasem)

2019-05-21 07:50:20

W dniach 27-28 maja w Zespole Szkół w Wolbromiu będzie gościła mobilna wystawa z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W jej skład wchodzą interaktywne stanowiska, których zadaniem jest angażowanie dzieci oraz dorosłych do działania, dociekania, a w efekcie odkrywania wiedzy o zjawiskach zachodzących w otaczającym nas świecie. Wizyta Naukobusa w naszej szkole odbywa się w ramach programu „Nauka dla Ciebie” przy współpracy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik.

Wraz z partnerami programu chcielibyśmy, aby wystawę tę odwiedziło jak najwięcej zainteresowanych. W poniedziałek i wtorek do godz.14.00 wystawę będą zwiedzać uczniowie szkół z gminy Wolbrom pod opieką nauczycieli.
Na indywidualne zwiedzanie wystawy „Eksperymentuj” przez rodziców z dziećmi i innych zainteresowanych zapraszamy:
27 maja (poniedziałek) w godzinach od 14.00 do 17.00 – wstęp wolny

Dyrektor Waldemar Smoter