Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Grudzień » Uwaga ostatnie dni rekrutacji do Klubu Dziecięcego!

Uwaga ostatnie dni rekrutacji do Klubu Dziecięcego!

2019-12-19 13:40:36

Do jutra, tj. 20.12.2019 r. trwa rekrutacja do Klubu Dziecięcego w Załężu. Zostały jeszcze wolne miejsca.

Regulamin oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie:

Wypełnione karty rekrutacyjne można składać w jednej z następujących jednostek:
- w Żłobku Gminnym „Wesołe Pszczółki” w Wolbromiu, ul. Piłsudskiego 25, wejście od strony os. Chrobrego , od pon. do pt. w godzinach od 6.30 do 16.30;
- w Klubie Dziecięcym w Chrząstowicach, Chrząstowice 15, od pon. do pt. w godzinach 7.00-15.00;
- w Urzędzie Miasta i Gminy Wolbrom, ul. Krakowska 1, pokój 214, w godzinach pracy urzędu.

Więcej informacji pod numerem: 536 328 923 lub 32 706 53 61

Serdecznie zapraszamy !