Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Grudzień » LGD "Nad Białą Przemszą"

LGD "Nad Białą Przemszą"

2019-12-23 12:47:20

Szanowni Państwo! Zapraszamy Państwa do wypełnienia Ankiety Informacyjnej, której celem jest określenie opinii Beneficjentów na temat efektywności działalności biura, jak i pracowników LGD „Nad Białą Przemszą”.

Zawarcie w ankiecie swoich uwag i opinii pozwoli nam udoskonalić funkcjonowanie biura, dostosowując jego działalność do Państwa potrzeb. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 3 minut. ANKIETA jest anonimowa.

Ankieta dostępna jest pod poniższym linkiem:

Wypełnioną ankietę prosimy dostarczyć do biura LGD osobiście bądź pocztą na adres: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Nad Białą Przemszą", ul. Skalska 20, 32-340 Wolbrom. Ankietę można wysłać również drogą elektroniczną na adres: biuro@lgdnbp.pl.

Dziękujemy za poświęcony czas!