Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Czerwiec » Trwają prace nad Strategią Rozwoju Województwa Małopolskiego

Trwają prace nad Strategią Rozwoju Województwa Małopolskiego

2019-06-19 14:13:37

Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza na spotkanie organizowane w ramach prac nad Strategią Rozwoju Województwa „Małopolska 2030" oraz Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Małopolskiego na lata 2021-2027. Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2019 r. w Zatorze (Centrum Aktywizacji Zawodowej, ul. Słowackiego 15).

Szczegóły spotkania w załącznikach:

zał. Zaproszenie na spotkanie

zał. Agenda