Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2019 » Lipiec » Orlik przejdzie rewitalizację. Zaproszenie do przetargu.

Orlik przejdzie rewitalizację. Zaproszenie do przetargu.

2019-07-25 13:03:09

Wkrótce, funkcjonujący od jedenastu lat kompleks sportowy przy szkole na ul. Mariackiej tzw. Orlik przejdzie rewitalizację. Niedawno Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik ogłosił przetarg nieograniczony na zadanie pn.: „Rewitalizacja kompleksu sportowego przy ul. Mariackiej 28 w Wolbromiu”. Ogłoszenie nr 574064-N-2019 z dnia 2019-07-17 r. dotyczy zamówienia, które jest współfinansowane przez Unię Europejską. Zakres robót przewiduje w szczególności:

• usunięcie nawierzchni z trawy syntetycznej wraz z zasypem;
    • wywóz we wskazane miejsce nawierzchni ze sztucznej trawy oraz zasypu;
    • wyrównanie istniejącej podbudowy pod nawierzchnię;
    • dostawa i montaż trawy syntetycznej;
    • montaż 2 szt. bramek piłkarskich.
Termin wykonania całego zamówienia: do dnia 30.08.2019 r.

Pełne ogłoszenie o przetargu, do uczestnictwa w którym zachęca Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom, zamieszczono w Biuletynie Zamówień Publicznych na:

Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego pod adresem:
Urząd Miasta i Gminy Wolbrom, ul. Krakowska 1, 32-340 Wolbrom, w Biurze Obsługi Klienta.
Termin składania ofert upływa w dniu 1 sierpnia 2019, do godz. 09:30.
Oferty nadesłane pocztą będą zakwalifikowane do postępowania przetargowego pod warunkiem ich dostarczenia przez pocztę w nieprzekraczalnym terminie wskazanym powyżej.