Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Październik » Życzenia i nagrody dla nauczycieli

Życzenia i nagrody dla nauczycieli

2017-10-14 11:02:26

Dzień Edukacji Narodowej co roku jest okazją do podziękowań za trud poświęcany przez nauczycieli na rzecz wychowanków. Tradycją stało się, że w tym dniu burmistrz spotyka się z pracownikami szkół i przedszkoli, aby złożyć im najlepsze życzenia, a także wręczyć nagrody nauczycielom wyróżniającym się w pracy

.
W piątek, 13 października w slai lustrzanej Domu Kultury,  Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik wspólnie z Dyrektor Miejskiego Ośrodka Obsługi Szkół Dorotą Świerczek, dziękując za dotychczasową pracę, życzył wiele satysfakcji z osiągnięć wychowanków oraz zdrowia i powodzenia w życiu osobistym. W dowód uznania  za  pełną  zaangażowania pracę na rzecz nauczania i wychowania najmłodszych mieszkańców Gminy Wolbrom, Burmistrz Adam Zielnik przyznał nauczycielom nagrody pieniężne ze specjalnego funduszu nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej w 2017 r. W tym roku wśród nagrodzonych znaleźli się nauczyciele:

Paulina Konieczna – ZSP Wolbrom;
Renata Kaczmarczyk – ZSP Wolbrom;
Piotr Siewiorek – ZSP Wolbrom;
Beata Kośmider – ZSP Wolbrom;
Irena Smoter – ZSP Wolbrom;
Jolanta Cieślik – ZS Wolbrom;
Jolanta Gamrot – ZS Wolbrom;
Ewa Gwóźdź – ZS Wolbrom;
Urszula Latacz – SP Dłużec;
Aneta Osmęda – SP Dłużec;
Agnieszka Koryto – SP Dłużec;
Renata Kolanko – SP Zarzecze;
Elżbieta Ogonek – SP Zarzecze;
Joanna Duch – ZSP Kąpiele Wielkie;
Zdzisława Posełek – ZSP Kąpiele Wielkie;
Beata Widacha – ZSP Łobzów;
Barbara Starzyk – ZSP Wolbrom

Nie zabrakło też wyróżnień i gratulacji dla byłych dyrektorów placówek. Tablem zostali uhonorowani:
Leopold Straszak – ZS Wierzchowisko
Jolanta Pałka – SP Chełm
Halina Knap - SP Chełm
Henryk Pasich -  Gimnazjum Nr 4.

Uroczystość uświetniła oprawa muzyczna w wykonaniu instruktorki kółka muzycznego Domu Kultury p. Pauliny Powagi, która profesjonalnie zaśpiewała trzy utwory znanych światowych szlagierów.