Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Październik » Zapraszamy na wyścigi konne kończące sezon

Zapraszamy na wyścigi konne kończące sezon

2017-10-13 10:50:56

Jacek Soska, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego a zarazem Przewodniczący Stowarzyszenia Hodowców Małopolskich Koni Wyścigowych zaprasza po raz ostatni w tym roku na „wolbromskie błonia”, czyli międzytorze przed Brzozówką.. Zakończenie sezonu odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 października.

W imprezie rozpoczynającej się od godz. 14.00 nie zabraknie wyścigów konnych, w tym biegu "Włościańska Gonitwa Wolbromska" o Puchar Burmistrza Adama Zielnika oraz bezpłatnych przejażdżek i konkursów z nagrodami dla dzieci.  Szczegóły na plakacie.