Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Październik » Wszystko zaczyna się od przedszkola

Wszystko zaczyna się od przedszkola

2017-10-18 14:18:33

Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik był gościem Zespołu Szkół w Gołaczewach, gdzie 17.10 odbywały się uroczystości związane z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej połączone ze ślubowaniem i pasowaniem pierwszoklasistów oraz 40-leciem tutejszego przedszkola.

Z racji świętowania Dnia Komisji Edukacji na ręce Dyrektora ZS w Gołaczewach Burmistrz Adam Zielnik przekazał na ręce Dyrektora ZS Roberta Kozłowskiego serdeczne życzenia dla grona pedagogicznego oraz personelu placówki a także okolicznościowe tablo z gratulacje z okazji jubileuszu.
Szanowny Panie Dyrektorze,
z okazji Jubileuszu 40-lecia Przedszkola w Gołaczewach pragnę złożyć na Pana ręce wyrazy uznania i gratulacje.
Edukacja przedszkolna to pierwszy i jednocześnie najważniejszy etap w życiu człowieka. To właśnie w przedszkolu uczy się pierwszych piosenek, wierszy, samodzielności, a także zasad życia w społeczeństwie. Pan oraz Pana poprzednicy, jak również byli i obecni Wychowawcy od czterech dekad wprowadzacie kolejne pokolenia maluchów w niezwykły świat nauki i zabawy.
Dziękując za tę niezwykle odpowiedzialną pracę życzę, aby niezmiennie była ona dla Państwa źródłem ogromnej satysfakcji i radości.

Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom
Adam Zielnik.

Najlepszych życzeń nie zabrakło także od Posłanki Lidii Gądek, radnego powiatowego Jana Łaksy, radnych miejskich: Bartłomieja Żurka, Andrzeja Bocianowskiego, Kazimierza Paci i Kazimierza Goldy. Z życzeniami i gratulacjami podążył także emerytowany proboszcz ks. ks. Aleksander Witkowski, proboszcz ks. Stanisław Gibała, przedstawiciele Rady Rodziców.
Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej była okazją do wręczenia nagród dyrektora. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych dyrektor Robert Kozłowski postanowił uhonorować nagrodami pieniężnymi nie tylko pracę nauczycieli, ale także wysiłek personelu placówki.
GALERIA ZDJĘĆ: