Maj 2017

Piątek, 19 maja 2017 08:55

Obchody Tygodnia Patrona w ZS w Wierzchowisku

„Warto służyć każdemu człowiekowi i dla każdego warto się poświęcić”-to słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego –patrona naszej szkoły, które stały się mottem przewodnim montażu słowno- muzycznego poświęconego osobie Prymasa Tysiąclecia.Uroczystość ta miała miejsce 16.05.2017r.w ZS w Wierzchowisku. Realizacją przedstawienia o Kardynale Stefanie Wyszyńskim zajęła się klasa I gimnazjum pod opieką p. Beaty Maj i p. Marcina Pogłódka.

Piątek, 19 maja 2017 08:26

Powiatowy Konkurs Czytelniczy - II miejsce Anny Marczewskiej

W kwietniu uczniowie Gimnazjum nr 2 w Wolbromiu wzięli udział w kolejnym turnieju czytelniczym. Tym razem był to Powiatowy Konkurs Czytelniczy, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Olkuszu pod hasłem „Polecam Ci książkę…”. Jaka literatura kryła się pod tym zachęcającym tytułem?

Środa, 17 maja 2017 18:37

Wypasiony "Maciuś" dla OSP Zarzecze

Dla społeczeństwa Zarzecza, a szczególnie dla działającej tam Ochotniczej Straży Pożarnej dzień 14. maja 2017 zapisze się na trwałe w historii tego podwolbromskiego sołectwa. W tym dniu odbyła się doniosła uroczystość oficjalnego przekazania jednostce OSP w Zarzeczu zakupionego w listopadzie ubiegłego roku, fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego Iveco EuroCargo ML150E32.

Wtorek, 16 maja 2017 10:01

Uwaga! Utrudnienia dla kierowców, rusza "adamczykówka"

UWAGA. W związku z rozpoczynającymi się pracami modernizacyjnymi w ramach gminnej "Adamczykówki 2017”, w Wolbromiu wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym na ulicy Piłsudskiego oraz Garbarskiej. Jednokierunkowy odcinek ulicy Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Staszica do skrzyżowania z ul. Żurawia) zostanie całkowicie wyłączony z ruchu. Natomiast na pozostałym odcinku ul. Piłsudskiego oraz Garbarskiej (od Magazynowej do Krakowskiej) w miarę postępu robót, obowiązywał będzie ruch wahadłowy.

Wtorek, 16 maja 2017 09:55

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w Urzędzie Skarbowym w Olkuszu

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zaprasza na bezpłatne szkolenia organizowane w dniach 16- 26.05.2017 r. w budynku Urzędu ul. Budowlanych 2 w Olkuszu.

|<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|