Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Maj » Warsztaty 7 sekretów efektywnego ojcostwa wkrótce w Wolbromiu

Warsztaty 7 sekretów efektywnego ojcostwa wkrótce w Wolbromiu

2017-05-05 13:49:28

Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy. Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa, na które zapraszamy w dniach 12 i 13 maja, mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich.

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo? Podczas warsztatów 7 sekretów efektywnego ojcostwa dowiesz się jak:
• utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne – praca zawodowa,
• rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,
• wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju,
• stworzyć i wdrożyć praktyczny plan działania dla taty,
• zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych ojców.

Warsztaty odbędą w budynku  Szkoły Podstawowej nr 1 w Wolbromiu, ul. Mariacka w dniach 12 i 13 maja.
W programie:
Piątek, 12.05.2017
18.00 Przywitanie i wprowadzenie
19.00 Część pierwsza
21.00 Zakończenie

Sobota, 13.05.2017
9.00 Rozpoczęcie
10.30 Przerwa
11.00 Część pierwsza
13.00 Obiad
14.00 Część druga
16.00 Przerwa
16.30 Część trzecia
18.00 Zakończenie

Uwaga!. Dzięki dofinansowaniu przez Urząd Miasta i Gminy Wolbrom koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi jedynie 50 zł/os. (Normalna cena to ponad 200 złotych) i  przeznaczone są dla mieszkańców Miasta i Gminy Wolbrom. Rezerwacja miejsca następuje po dokonaniu zakupu warsztatów na stronie internetowej.
Więcej o warsztatach i rezerwacja miejsc na: