Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Maj » Usuną usterki w sieci kanalizacyjnej

Usuną usterki w sieci kanalizacyjnej

2017-05-10 12:10:23

Uwaga mieszkańcy ulic Wiśniowej i Kościuszki w Wolbromiu oraz w Łobzowa- kol. Stara Wieś. Zgodnie z umową, w ramach pięcioletniej gwarancji na wykonaną sieć kanalizacyjną w Wolbromiu - ulica Wiśniowa i Kościuszki oraz w Łobzowie, ruszają prace przy usuwaniu zaistniałych usterek. Prace rozpoczną się już od czwartku tj. 11 maja 2017 r.

W związku z potrzebą wykonania niezbędnych prac, UMiG Wolbrom prosi o wyrozumiałość oraz przeprasza za zaistniałe utrudnienia. Jednocześnie uprasza się mieszkańców o umożliwienie dostępu do nieruchomości (w razie takiej konieczności).
Usuwanie usterek przeprowadzą pracownicy firm:
Gudrex s.c. P.Gunia, A. Drajewicz ul. M. Sobieskiej 9, 42-436 Pilica -  na sieci w Wolbromiu (ul. Kościuszki i Wiśniowa)
oraz
Zakład Robót Inżynieryjno-Budowlanych "KANBUD" s.c. 32-590 Libiąż, ul. 9-go Maja 3/81-  na sieci w Łobzowie.