Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Maj » Będą FOGR-ówki w Brzozówce i Porębie Górnej

Będą FOGR-ówki w Brzozówce i Porębie Górnej

2017-05-10 08:54:09

Dobre wieści napłynęły dla mieszkańców Brzozówki i Poręby Górnej. 25. kwietnia br. Zarząd Województwa Małopolskiego przyznał Gminie Wolbrom, ze środków budżetu województwa związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych, dotację w wysokości prawie 150 tys. złotych na modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych, tzw. FOGR-ówki. Drugie tyle dołoży Burmistrz Adam Zielnik i tym samym, wspólnymi siłami, zostaną zmodernizowane dwa odcinki dróg w obu miejscowościach.

W Brzozówce zostanie zmodernizowany odcinek drogi o długości 165 metrów,  a w Porębie Górnej 865 metrowy odcinek. Ich przebieg ilustrują poniższe mapki. Termin wykonania zadania ustalono do dn. 20. września br.