Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Maj » "FAGUMIT" Sp. z o.o. zatrudni mężczyzn

"FAGUMIT" Sp. z o.o. zatrudni mężczyzn

2017-05-10 13:33:40

„FAGUMIT” Sp. z o.o. zatrudni mężczyzn na stanowisko: konfekcjoner wyrobów z gumy oraz robotnik produkcyjny. Praca w systemie 2 - zmianowym, od poniedziałku do piątku. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres : kadry@fagumit.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.