Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2017 » Styczeń » Akcja E-PIT – rozlicz się przez internet

Akcja E-PIT – rozlicz się przez internet

2017-01-16 11:01:41

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olkuszu zachęca podatników do przesyłania zeznań rocznych drogą elektroniczną. Dzięki takiej formie rozliczenia szybciej otrzymają Państwo zwrot nadpłaconego podatku, nie trzeba oczekiwać w kolejkach na złożenie zeznania i macie Państwo pewność, że po pobraniu Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO),  że zeznanie dotarło do urzędu.

W celu złożenia zeznania w formie elektronicznej za 2016 r. należy posiadać dostęp do Internetu oraz dokumenty niezbędne do prawidłowego sporządzenia zeznania.

System e-Deklaracje jest bezpieczny i całkowicie darmowy, a Państwa zeznanie zostanie przesłane bezpośrednio do urzędu skarbowego. Należy pamiętać, że gwarancje bezpieczeństwa dają formularze, które zostały pobrane ze strony systemu e-Deklaracje na www.finanse.mf.gov.pl lub www.portalpodatkowy.mf.gov.pl.