Czerwiec 2016

Niedziela, 05 czerwca 2016 21:23

Wędkowali na Nerce

Na wolbromskiej Nerce, w niedzielę 5 czerwca, ponad sto osób uczestniczyło w rodzinnym pikniku, dla którego pretekstem stał się Dzień Dziecka. Głównym punktem były zawody wędkarskie, w których udział wzięło blisko 40. najmłodszych wędkarzy. Zarażeni pasją wędkowania przez dorosłych dzielnie współzawodniczyli o palmę pierwszeństwa. Wielkich ryb co prawda było mało, ale niektórzy na finiszu mogli położyć na wadze nawet ponad 4 kg mniejszych rybek.

Sobota, 04 czerwca 2016 18:11

Zakończenie Roku Akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu

W sobotę 4 czerwca w Domu Kultury w Wolbromiu odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Dziecięcym w Wolbromiu. Podczas uroczystości dyplomy absolwentom I roku Uniwersytetu Dziecięcego wręczył w imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przedstawiciel władz WSB oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom Adam Zielnik.

Sobota, 04 czerwca 2016 18:05

Wspaniały festyn z okazji Dnia Dziecka

W minioną niedzielę (29.05.2016 r.) przy Domu Kultury w Wolbromiu odbył się festyn z okazji „Dnia Dziecka”. Niedzielne spotkanie dostarczyło wielu różnorakich form rozrywki. Rola animatora przypadła w udziale Panu Przemysławowi Szarek, który ku uciesze naszych najmłodszych wystąpił jako klaun. W ramach wspólnej zabawy prowadzący przygotował szereg konkurencji, takich jak: rzut piłeczką do celu, gra w kręgle, kalambury, układanie puzzli i stepmania.

Sobota, 04 czerwca 2016 13:57

Projekt „Kierunek Kariera” 2016

W związku z rozpoczęciem działań w ramach projektu „Kierunek Kariera”, przewidzianego do realizacji w ramach działania 10.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do skorzystania min. z nowej usługi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, pod nazwą Bilans Kariery.

Piątek, 03 czerwca 2016 14:56

Dzień Seniora w Chełmie, pierwszy, ale nie ostatni

„Czy jest coś bardziej przyjemnego niż starość otoczona młodością, która chce się czegoś nauczyć”… 28 maja w budynku świetlicy wiejskiej w Chełmie odbył się Dzień Seniora, zorganizowany po raz pierwszy przez Radę Sołecką, Sołtysa i KGW. Na uroczystość licznie przybyli seniorzy oraz zaproszeni goście m.in: pani Poseł Lidia Gądek, Burmistrz Wolbromia Adam Zielnik, radny Rady Powiatu Robert Kozłowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chełmie pani Jolanta Pałka i Prezes OSP Rafał Rachwał.

|<  <  5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14  >  >|