Poniedziałek, 16 listopada 2015 10:04

Przypominamy - od dziś remont przejazdu!

W związku z zaplanowanym remontem przejazdu kolejowego na ulicy Miechowskiej w Wolbromiu od 16 listopada przez ok. 14 dni kalendarzowych nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego części tej ulicy. Trasa objazdu na czas naprawy została wyznaczona drogą nr 1144K na odcinku Wierzchowisko-Brzozówka-ul. 1 Maja w Wolbromiu do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 794.

Piątek, 13 listopada 2015 10:19

Uwaga - utrudnienia drogowe

Informujemy, że w związku z zaplanowanymi na dziś pracami drogowymi na os. Łukasińskiego zostanie wyłączony z ruchu odcinek głównej drogi przez osiedle. Ruch zostanie poprowadzony łukiem przez wewnętrzne drogi osiedlowe. Prosimy o stosowanie się do zaleceń służb drogowych i ostrożność.

Piątek, 13 listopada 2015 09:28

Odszedł Zdzisław Skoczyń

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Zdzisława Skoczynia, radnego powiatowego i do niedawna dyrektora MZGKiM w Wolbromiu. Przez wiele lat pracy służył Wolbromiowi i naszej Gminie. Odchodząc na emeryturę miał wiele planów, był pełen energii, chciał jeszcze tyle zrobić… Pozostanie w naszej pamięci jako dobry kolega i życzliwy człowiek. Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy wyrazy współczucia

Czwartek, 12 listopada 2015 15:27

Zaproszenie na koncert do DK

Niedawno dotarł do nas list, który z przyjemnością przedstawiamy naszym czytelnikom. List przysłała Victoria Coghlan – sceniczna partnerka Luka Oldfilda, którzy wkrótce zagrają koncert w wolbromskim DK. Victoria prosi nas o zareklamowanie wydarzenia i serdecznie zaprasza do udziału w koncercie ich zespołu GypsyFingers wolbromską (i nie tylko) publiczność. Jak pisze artystka – muzykę zespołu rekomendują w polskich mediach liczący się prezenterzy Piotr Metz i Marek Sierocki.

Czwartek, 12 listopada 2015 14:48

Hodowcy gołębi podsumowali sezon

Tyle samo powrotów gołębi do domu, co wypuszczonych życzyli sobie hodowcy gołębi wolbromskiego Oddziału PZHGP Śląsk -Wschód podczas spotkania podsumowującego sezon, jakie odbyło się w Restauracji Sadyba w dniu 10. listopada. Najlepszym hodowcom wręczone zostały wyróżnienia w postaci odznaczeń, pucharów i dyplomów za zdobycie tytułów mistrzowskich w poszczególnych seriach, czy konkurencjach, zarówno wśród młodych, jak i dorosłych gołębi.

|<  <  11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20  >  >|