Strona główna » Miasto i Gmina Wolbrom » Aktualności » 2015 » Grudzień » Parking monitorowany

Parking monitorowany

2015-12-21 16:14:27

Kolejne kamery będą pilnowały bezpieczeństwa na terenie naszego miasta. Aktywnym monitoringiem został dziś objęty parking na wolbromskim dworcu autobusowym. Kamery „widzą” także w nocy, więc samochody pozostawione na parkingu będą pilnowane całą dobę.

Obecnie kamery miejskie monitorują już Rynek i jego najbliższe okolice, Dom Kultury i jego otoczenie oraz plac zabaw i parking nad zalewem. Dziś do monitoringu miejskiego włączony został plac autobusowy, na którym od kilku miesięcy funkcjonuje popularny już wśród mieszkańców parking.