Piątek, 17 stycznia 2014 07:39

Strażacy zapraszają do zwiedzania strażnic w czasie ferii

Z myślą o dzieciach pozostających w okresie ferii zimowych w domach, przebywających na półkoloniach, jak i korzystających ze zorganizowanych form wypoczynku Komenda Państwowej Straży Pożarnej informuje, iż w ramach akcji „Bezpieczne zimowisko – otwarte strażnice 2014” istnieje możliwość zwiedzania jednostek ratowniczo – gaśniczych w Olkuszu i Wolbromiu.

Czwartek, 16 stycznia 2014 14:40

Ogłoszenie DK

Dom Kultury w Wolbromiu zatrudni osobę do działu organizacji imprez (specjalista ds. organizacji imprez)

Czwartek, 16 stycznia 2014 14:37

Straż Miejska skontroluje oznakowanie posesji. Będą mandaty?

Wielokrotnie informowaliśmy mieszkańców naszej gminy o obowiązku numeracji nieruchomości. Niestety nie do wszystkich dociera, że zaniechanie tego obowiązku może być wręcz tragiczne w skutkach. Straż Miejska już wkrótce rozpocznie kontrolę oznakowania posesji w całej gminie. Nawet 250 zł- na taką karę powinni przygotować się ci, którzy zbagatelizowali sprawę oznakowania swoich nieruchomości numerem porządkowym.

Środa, 15 stycznia 2014 10:56

Zapraszamy na musical bożonarodzeniowy

Jak co roku z okazji świąt znany i lubiany zespół Agnus Dei przygotował spektakl muzyczny "Teraz jest czas by lepszym się stać” inspirowany Bożym Narodzeniem. Widzowie z Wolbromia i okolic będą mogli zobaczyć musical na scenie DK już w najbliższą niedzielę 19 stycznia w trakcie koncertu kolęd od godz.15.30. W dalszej kolejności młodzi artyści zaprezentują się w Olkuszu, Krakowie i Jaworznie.

Środa, 15 stycznia 2014 10:08

Ekologia w biurze – to się opłaca! – projekt dedykowany przedsiębiorcom

Organizatorzy projektu współfinansowanego z udziałem środków z Europejskiego Funduszu Społecznego zapraszają przedsiębiorców działających w branży handlowej z terenu gminy Wolbrom do bezpłatnego udziału w projekcie "Ekologia w biurze - to się opłaca". Udział w projekcie jest szansą aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości wprowadzenia eko-rozwiązań w codziennej działalności swojej firmy.

|<  <  116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125  >  >|